Jedz zdrowo na tanie

Jedz zdrowo na tanie

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Redaktor Naczelny | E-mail

Dzięki specjalnym sklepom spożywczym i ekologii, jedzenie najlepsze może przynieść wysoką cenę. Na szczęście istnieje mnóstwo działań, które możesz podjąć, aby nie wpaść w tę pułapkę. Wszystko sprowadza się do planowania z wyprzedzeniem.

Przygotowałem wskazówki, których potrzebujesz, aby przejść do tygodnia, w którym jesz pięknie za 36 USD. To średnio ponad 5 USD za dzień i 1,70 USD za posiłek! Możesz sprawdzić swoje postępy w Eat Pretty Quiz. Aby zacząć jeść całkiem taniej, zdobądź swoją listę zakupów i menu dnia.

WIĘCEJ: Wszystko, czego potrzebujesz, aby jeść całkiem!

  • Aby uzyskać najlepszą wartość w świecie żywności, zacznij kupować hurtowo. Jabłka w workach są tańsze niż pojedyncze jabłka, a teczka ciecierzycy w magazynie (dla bajecznego hummusa, który można zrobić w domu) będzie kosztować znacznie mniej niż osoba może z lokalnego sklepu spożywczego.
  • Zachowaj listę i planuj z wyprzedzeniem. Masz menu, teraz zrób listę (i trzymaj się jej). Eksperci ds. Budżetu twierdzą, że spisanie listy i trzymanie się jej może pomóc zaoszczędzić setki dolarów rocznie na rachunku za sklep spożywczy. Sporządzenie listy pomaga w uniknięciu zakupów "impulsu", które w końcu robimy dla produktów, których naprawdę nie potrzebujemy.
  • Poszukaj (i wykorzystaj tylko) najzdrowsze oferty spożywcze. Suszona fasola, orzechy, produkty pełnoziarniste, chude mięso i nabiał oraz produkty ziołowe i produkty są przedmiotami, które chcesz uzupełnić, gdy sprzedaż nastąpi w twoim lokalnym sklepie. Mięso i produkty pełnoziarniste można łatwo zamrozić do użycia w późniejszym terminie.
  • Kup ogólny. W testach smaku konsumenci rzadko mówią różnicę między rodzajowymi opcjami a ulubionymi markami. Pamiętaj, że najważniejszym aspektem twojego przedmiotu powinno być unikanie pięciu zbrodniarzy.
  • Idź wysuszony, kiedy używasz ziół. Różnica kosztów między świeżą pietruszką, bazylią, rozmarynem i tymiankiem jest ogromna. Suszone zioła i zapewniają wspaniały smak każdej potrawie! Inną opcją jest uprawa własnych ziół. Możesz to zrobić przez cały rok z kilkoma garnkami i trochę TLC. 

KARTKÓWKA: Śledź swoje postępy przy pomocy ładnego quizu

  • Zarejestruj się, aby otrzymać kartę sklepu. Większość sklepów spożywczych oferuje karty nagród klientom, których można użyć do zaoszczędzenia dodatkowych pieniędzy, gdy robią zakupy na niektórych przedmiotach, Brak karty, bez umowy!
  • Przejdź na zieloną, przynosząc własną torbę na zakupy (niektóre sklepy za to płacą), a także poszukiwanie lokalnych produktów.
  • Pozbądź się wygody. Płacisz więcej, jeśli tylko twoje produkty spożywcze są wstępnie pocięte, wstępnie oskórowane itp.
  • Zrobić więcej! Jeśli okaże się, że przepis na 14-dniowy menu budżetowy wydaje się zbyt duży dla jednej osoby, należy go mimo wszystko zamrozić i cieszyć się nim w późniejszym terminie.

Podziel Się Z Przyjaciółmi

Podobne Artykuły

add